KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 11482165
nr 1148 2165
Martin Säflund
(1894-1976), Sverige
Blandteknik, Uppsala, signerad, 20x28
Martin Säflund, född i Uppsala 1894, död 1976, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
450 kr
måndag 4 december 2017
kl 19:16:20
400 kr
Martin Säflund
Läs mer om Martin Säflund